HelloClient SMS module

RExtend the capabilities of HelloClient application by adding SMS functionalities.

Go to HelloClient

Popis HelloClient SMS modulu

HelloClient SMS modul vám umožní odesílat automatizované a personalizované SMS notifikace přímo z aplikace HelloClient. Vytvořte různé SMS šablony pro odlišné události, které mohou nastat ve vaší službě. HelloClient SMS modul automaticky odešle SMS upozornění zákazníkům pokaždé, kdy k takové události, jako je nová objednávka nebo rezervace, dojde. Navíc také můžete vašim klientům odesílat jednotlivé SMS zprávy z lístků/schůzek.

Abyste mohli úspěšně odesílat zprávy z této SMS integrace, tak k tomu potřebujete vlastní BulkGate účet, jelikož je tato integrace závislá na BulkGate. BulkGate působí ve více než 200 zemích a regionech po celém světě. Využijte tohoto celosvětového pokrytí a odesílejte zprávy vašim klientům téměř kamkoliv. Podívejte se na náš ceník a zobrazte si ceny v zemi, do které chcete posílat zprávy.

Co je HelloClient?

HelloClient je rezervační software. Je speciálně vytvořen pro opravny, kadeřnictví, lázně a další rezervační služby. Vaše události můžete spravovat z Facebooku, Instagramu nebo z vašeho webu pomocí aplikace HelloClient.

Hello client logo

Vlastnosti HelloClient SMS modulu

  • Vytvořte různé SMS šablony pro různé události
  • Posílejte automatizované a personalizované SMS notifikace přes short code, systémové číslo, vlastní číslo nebo se prezentujte jako společnost pomocí textového odesílatelel
  • Posílejte jednotlivé SMS zprávy
  • Mějte přístup k historii odeslaných SMS zpráv

Go to HelloClient

Go to HelloClient